Elektros darbai iki 10 kV

Nesvarbu, kokios paskirties yra būstas, dabar be elektros instaliacijos išsiversti yra kone neįmanoma. Viena iš sričių, kurioje specializuojamės, – elektros energijos perdavimo iki 10 kV projektavimo, montavimo bei eksploatavimo darbai. Naudodami šiuolaikinę, saugią elektros įrangą, užtikriname aukštos kokybės paslaugas ir ilgaamžiškumą. Elektros tinklų instaliacijos darbai tiekiami gyvenamiesiems namams, gamybiniams, komerciniams, viešosios paskirties objektams.

Elektros darbai iki 10 kV įtampos – atliekame vidaus ir lauko tinklų elektros instaliacijos įrengimo, paleidimo, techninės priežiūros, gedimų nustatymo bei jų šalinimo darbus. Prireikus teikiame išsamią konsultaciją, informuojame klientus apie atliekamų darbų eigą.

Saugumą ir kokybę užtikrinantys darbai

Dirbdami nuolat tobulėjame, o daugiau nei 20 metų Lietuvos rinkoje leidžia mums savo klientams garantuoti tik aukštos kokybės paslaugas.

Projektuojame bei įrengiame elektros energijos perdavimo oro ir požeminių kabelių linijas, skirstyklų ir pastočių įrenginius iki 10 kV įtampos, atliekame elektros įrenginių iki 10 kV relinę apsaugą bei automatiką.

Nepamirškite, kad net nedidelei elektros srovei paveikus kūną, pasekmės gali būti liūdnos, todėl būkite atsargūs ir elektros instaliacijos darbus patikėkite žmonėms, išmanantiems savo amatą, turintiems specialius leidimus bei puikiai žinantiems visus elektrosaugos reikalavimus. Kviečiame Jus bendradarbiauti!