Stadionų statyba

Stadionas prie mokyklos – neatsiejama mokymo įstaigos dalis, o kokybiškam sportui reikia kokybiškai įrengto sporto komplekso. Žinoma, tas pats taikoma bet kokią paskirtį turinčiam stadionui. Netvarkinga veja, nusidėvėjęs bėgimo takas, sulūžęs krepšinio lankas gadina ne tik profesionalių treniruočių, bet ir įprasto laisvalaikio kokybę.

Stadionų statyba užsiima aukštą kvalifikaciją įgiję inžinieriai-techniniai darbuotojai, darbininkai. Tai žmonės, niekada ranka nenumojantys į atsakomybę. Savo komanda mes pasitikime, o ji savo ruožtu kasdien iš naujo įrodo profesionalumą. Jau daugiau nei 18 metų darbus atlikdami kruopščiai ir laiku taip pat užsitarnavome klientų pasitikėjimą.

Kokius statybos projektus atliekame?

Krepšinio aikštelė, futbolo stadionas su natūralia veja, bėgimo takai – mūsų statybinė organizacija atlieka visus šiuos darbus nuo projekto planavimo iki apdailos darbų.

Futbolo aikštes rengiame su tribūnomis, tačiau jų dydis bei sėdimų vietų skaičius priklauso nuo užsakovo vizijos ir sukurto projekto. Stadionai mokykloms dažniausiai būna mažesni ir daugiafunkciniai, pavyzdžiui, aplink futbolo aikštę besidriekiantis bėgimo takas.

Taip pat užsiimame natūralios vejos įrengimu. Kodėl natūralios? Dirbtinė aikščių danga nėra aukštai vertinama, kadangi ant jos patirtos traumos dažnai būna daug sunkesnės nei tos, kurias patiria žaidėjas, nukritęs ant natūralios vejos. Tai ypač aktualu varžybų metu ar paprasčiausiai intensyviai sportuojant, nes įsitempę raumenys lengviau pažeidžiami.

UAB „Henrivita“ jau įgyvendino daugiau nei 245 projektus, o sekantis projektas gali būti būtent sporto kompleksas Jums.