Vaikų žaidimų aikštelių įrengimas

Vaikų žaidimo aikštelių įrengimas

Dienas žaidimų aikštelėse vaikai leidžia jau nuo seno. Klasikinės sūpynės bei čiuožyklos, paprastos bei sudėtingos laipynės, smėlio dėžės – aktyviai ir linksmai leisdami laiką, vaikai įgauna ne tik vertingų bendravimo įgūdžių, bet ir išmoksta pažinti pasaulį, o šie gebėjimai yra labai svarbūs gerai vaiko raidai.

Vaikų žaidimo aikštelių įrengimas – tai viena iš mūsų įmonės teikiamų paslaugų. Mūsų projektuojami ir statomi žaidimo aikštelių kompleksai atitinka Europos Sąjungos viešosios paskirties vaikų žaidimų aikštelių LST EN 1176-1 : 2009 standartą. Šiuolaikiški, autentiški, ryškiaspalviai įrenginiai lavina vaikų vaizduotę, palaiko aktyvų gyvenimo būdą, o tėvai gali jaustis ramūs žinodami, kad jų vaikai laiką leidžia saugioje aplinkoje.

Šiais laikais, kūrybingų inžinierių pagalba žaidimų aikšteles sudaro ne tik sūpynės bei čiuožyklos, tačiau ir kompleksiškos, nestandartinės laipynės, karuselės, net nedideli batutai. Žinoma, žaidimų įrenginiai darželiuose atrodys šiek tiek kitaip nei mokyklų ar gyvenamųjų namų kiemuose, kadangi, planuojant žaidimo aikštelių statybas, būtina atsižvelgti į tai, kokių amžiaus grupių vaikai toje vietoje leis laiką.

Vis didesnį populiarumą įgaunantys lauko treniruokliai – puikus pasirinkimas parkams bei gyvenamųjų namų kiemams, kur lankosi įvairaus amžiaus žmonės. Na, o kokios vaikų žaidimo aikštelės be sūpynių ar smėlio dėžių? Smėlio dėžes galime pagaminti su sėdimais kampais, o sūpynių dydis vėlgi priklausys nuo aikštelėje besilankančių vaikų amžiaus.

Daugiafunkcinės laipynės suteikia daug laisvės kūrybai – jos gali būti sudėtingos struktūros, su tilteliais, tuneliais, kopėtėlėmis, virvėmis, nusileidimo vamzdžiais ir panašiai. Visa gaminama žaidimų įranga yra patvari, ilgaamžė, pagaminta taip, kad atlaikytų nuolat kintantį lietuvišką orą.

Nesvarbu, ar įrenginys pagamintas iš medžio, turi metalinių, plastmasinių sudedamųjų dalių ar virvių, UAB „Henrivita“ garantuoja aukštą kokybę bei gamybines medžiagas, apdorotas saugiais, žmogaus sveikatai nekenksmingais būdais.